Free Websites at Nation2.com
Translate this Page
Total Visits: 209

Контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2

Контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2

Каталог статей
Download: Контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр
Задача 2 Батькові 36 років, а синові — 6 років. Завдання на перевірку обчислювальних умінь і навичок 3 1 бал 3 бали 3. Коли на обід витратили 26 кг картоплі, то залишилося 14 кг картоплі. Через збільшення обʼєму інформації вправи набули ще більшої образності і інтерактивних елементів.


контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр

Знайти суму всіх чисел. Ігровий аспект здебільшого виходить на другий план, проте цікавість до виконання завдань зберігається завдяки грамотному плануванню програми, різноманітним за форматом подання інформації вправам і великій кількості візуальних деталей.


контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр

Каталог файлів - Скільки олівців в другій коробці? Скільки кілограмів груш клали в один ящик?

 

Вибери рівняння, яке розв'язується дією множення. Для оздоблення плаття ляльки у Марійки було 28 см червоної стрічки, синьої стрічки — у 2рази більше, ніж червоної, а зеленої — на 38 см менше, ніж синьої і червоної стрічки разом. Скільки сантиметрів зеленої стрічки було у Марійки? Знайди периметр цього прямокутника. Склади вираз, що є розв'язком задачі, і запиши його. За 5 блокнотів заплатили а грн. Скільки коштують 8 таких самих блокнотів? Вибери рівняння, яке розв'язується дією ділення. Для виготовлення сувенірів з природного матеріалу третьокласники підготували 36 каштанів, жолудів на 24 штуки більше, ніж каштанів, а шишок — у 4 рази менше, ніж каштанів і жолудів разом. Скільки шишок підготували третьокласники? Знайди периметр цього прямокутника. Склади вираз, що є розв'язком задачі, і запиши його. У 4 однакових коробках лежить b олівців. Скільки олівців у 7 таких самих коробках? Серед поданих рівнянь вибери і розв'яжи два: перше — на знаходження невідомого зменшуваного, друге — на знаходження невідомого множника. Олег спостерігав, як мураха проповзла за 6 с вздовж олівця довжиною 270мм. А потім сонечко подолало цей шлях за 30 с. На скільки швидкість мурахи більша за швидкість сонечка? Лісова ділянка прямокутної форми має довжину 60 м, а ширину 40м. Яку площу ділянки займають дуби? Порівняй числа: 1 год. Знайди значення виразів без виконання письмових обчислень. Побудуй два різних прямокутники, у кожного з яких периметр дорівнює 18 см. Серед поданих рівнянь вибери і розв'яжи два: перше — на знаходження невідомого доданка, друге - на знаходження невідомого дільника. На скільки швидкість комара менша за швидкість мухи? Сад прямокутної форми має довжину 70 м, а ширину 50м. Яку площу саду займають сливи? Знайди значення виразів без виконання письмових обчислень. Побудуй два різних прямокутники, у кожного з яких периметр дорівнює 16 см. Києва, вчитель-методист ПОЧАТКОВА ШКОЛА науково-методичний журнал.

контрольн роботи з математики 3 клас богданович 2 семестр

Задача 1 За 7 однакових ляльок заплатили 42 грн. Задача 1 У магазин привезли 38 кг картоплі, капусти — 34 кг, а моркви — у 9 разів менше, ніж картоплі і капусти разом. Задача 2 Батькові 36 років, а синові — 6 років. Задача 2 Обчислити периметр прямокутника, якщо його довжина у 3 рази більша від ширини, а ширина дорівнює 3 см. Яку площу ділянки займають дуби? Про матеріал Контрольні роботи з математики для 3 класу за оновленою програмою. Скільки грошей заплатили за всю покупку?

Підсумкова контрольна робота, Задачі 1-5, Математика, 6 клас, Тарасенкова 2014